Image module

Nazywam się Paweł Żurawski.

Jestem dyplomowanym fizjoterapeutą z ponad 10-letnim doświadczeniem zawodowym. Wiedzę i umiejętności zdobywałem pracując z dziećmi zarówno w kraju jak i zagranicą. Możliwość pracy w Anglii, Francji i Włoszech dała mi ogromny zastrzyk wiedzy dotyczący form terapii niedostępnych w Polsce.

W 2015 roku ukończyłem kurs terapii MEDEK prowadzony przez Ester Fink propagatorkę koncepcji MEDEK na co dzień prowadzącą Canadian Medek Center.

Trzymając się maksymy – „Wykształcony terapeuta to skuteczna rehabilitacja” nieustannie podnoszę poziom swoich kwalifikacji. Ukończyłem kursy i szkolenia prowadzone przez najlepszych europejskich instruktorów z zakresu: PNF (II poziomy + tytuł dyplomowanego terapeuty PNF) pod kierownictwem Brigitte Gattlen, Terapii Manualnej wg. szkoły niemieckiej pod kierownictwem Susan Bretschneider (V poziomów + Medyczny trening personalny) oraz masażu leczniczego. Biorę udział w licznych konferencjach naukowych oraz śledzę różnego rodzaju badania naukowe w Polsce i na świecie.

Cały czas szukam nowych rozwiązań, które pomogą moim małym pacjentom. Ogromną uwagę przywiązuję do jakości i systematyczności wykonywanej terapii a także swojego rodzaju edukacji rodziców w zakresie pracy z dzieckiem w domu. Jestem zdania, że tylko powyższe działania połączone ze współpracą na linii terapeuta-dziecko-rodzic mogą sprawić, że terapia jest skuteczna.

Image module

Nazywam się Paulina Oleksy.

Jestem dyplomowanym fizjoterapeutą z ponad 15 – letnim stażem.
Aby lepiej przygotować się do pracy z dziećmi uczestniczyłam w różnych kursach i szkoleniach,
między innymi:

 •  „Analiza i terapia dziecka zagrożonego”
 • „Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne”
 • „Kinesiotaping”
 • „Dzieci z płodowym zespołem alkoholowym i zespołem zaburzenia więzi – zaburzenia wtórne”
 • „Aktywny wózkowicz – świat bez barier”
 • „Dziecko z zaburzeniami integracji sensorycznej w przedszkolu i szkole”.

W 2017 roku ukończyłam kurs terapii metodą MEDEK, prowadzony przez Panią Ester Fink w Kanadzie. Dzięki poznawaniu nowych terapii i poszerzaniu swojej wiedzy, mogę lepiej pomagać swoim pacjentom i ich rodzicom. Ważne dla mnie jest to, by pomóc im stać się jak najbardziej samodzielnymi. By terapia uczyła ich rzeczy, które mogą wykorzystać w codziennym życiu. Największym prezentem dla mnie jest zawsze uśmiech małego pacjenta, bo to dodaje mi energii do dalszego działania.

Image module

Nazywam się Kasia Szałowińska

Jestem dyplomowanym neurologopedą z ponad 10-letnim doświadczeniem zawodowym. Specjalizuję się w pracy z dziećmi z zaburzeniami w zakresie: karmienia, rozwoju komunikacji, artykulacji, płynności mówienia, funkcji oddechowych i fonacyjnych, a także czytania i pisania. Zależy mi na małych i dużych sukcesach dzieci. Ciągle poszukuję nowych sposobów na efektywną pracę i nieustannie się szkolę. Ukończyłam między innymi:

 • „Terapia neurologopedyczna małego dziecka w oparciu o koncepcje neurorozwojowe.”
 • „Terapia manualna w gabinecie logopedycznym.”
 •  „Terapia nerwu błędnego i usprawnianie procesu oddechowego w leczeniu pacjentów z zaburzeniami logopedycznymi.”
 • „Diagnoza i leczenie zaburzeń stawów skroniowo-żuchwowych w praktyce logopedy i neurologopedy.”
 •  „Jak pracować z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w przedszkolu? Zespół Aspergera, spektrum autyzmu – okiem psychologa i nauczyciela.”
 • „Metoda werbo-tonalna.”

Podczas terapii wykorzystuję wiele metod wspomagających: język migowy, AAC, masaż logopedyczny, metodę werbo – tonalną, metodę ruchu rozwijającego Weroniki Sherborn, elementy logorytmiki oraz sporo innych. Działam zgodnie z maksymą usłyszaną od jednego z moich mentorów: „trzeba dostosować lub znaleźć metodę do dziecka, a nie dziecko do metody”. Najbardziej w swojej pracy cenię to, że dzieci zawsze potrafią mnie czymś zaskoczyć.

Skontaktuj się z nami
Telefon
724 115 137

Godziny otwarcia biura: Pn-Pt 8-16

E-MAIL
biuro@medekpolska.pl

Social Media

Kontakt
Telefon
724 115 137

Godziny otwarcia biura: Pn-Pt 8-16

E-MAIL
biuro@medekpolska.pl

Social Media